Soccer Results and Odds for Wednesday, April 14

TIMEMATCHRESULT1x2No
00:00Portland Timbers (Wed) – Marathon (Hon)5:0-1000+825+173614
00:00Chattanooga (Usa) – LA Force (Usa)4:1-130+276+2978
00:05Tampico Madero – Dorados de Sinaloa0:0+114+219+22913
00:30CSA – Remo1:2 pen.-115+236+31113
00:30Santos (Grd) – San Lorenzo (Zon)2:2+135+254+18114
00:30Penarol (Uru) – Cerro Largo (Uru)4:1-179+276+50714
01:00Patriotas – Once Caldas1:1+148+194+20614
02:05Cimarrones de Sonora – Correcaminos2:0-164+276+40913
02:30Cruz Azul (Gr1) – Arcahaie (Hai)8:0-3333+1398+278014
07:00Ufa U19 – Tambov U196:0-217+395+4497
08:00Comuna Recea – Metaloglobus Bucharest3:1+150+210+17510
08:00Chita – Zenit 21:1+291+259-1228
08:00Ural U19 – Dynamo Moscow U191:0+918+546-4768
08:00NTUS – Taipei Tatung0:3+736+471-40010
08:00CPC – Red Lions2:0-164+337+3427
09:00Ujpest II – Szegedi1:1-294+380+5847
09:00Cerezo Osaka – Tokushima1:2+121+220+24414
09:00Ordabasy – FC Astana1:4+202+223+12713
09:00CSM Slatina – Ripensia Timisoara0:0+169+209+15412
09:00CSKA Moscow U19 – Akhmat Grozny U198:1-233+325+5938
09:00Rubin Kazan U19 – Krasnodar U190:3+286+248-1129
09:00Zenit U19 – Sochi U193:1-294+415+6038
09:00Konoplev Academy U19 – Arsenal Tula U190:6+231+283-1107
09:00Karpaty – Karpaty Halych1:3+585+348-2862
09:30Sydney Olympic – Wollongong Wolves0:1+116+254+19713
09:30Benevento U19 – Frosinone U192:2+112+242+2007
09:35Adelaide United – Macarthur FC3:1+129+264+19414
10:00Sagan Tosu – Gamba Osaka0:1+146+220+19514
10:00Kawasaki Frontale – Avispa Fukuoka3:1-435+522+113214
10:00Kaspij Aktau – K. Almaty1:1+656+359-27013
10:00Avia Swidnik – Jutrzenka Giebultowpostp.-323+413+6497
10:00Lokomotiv Moscow U19 – FK Rostov U192:0-263+368+5958
10:00UOR U19 – Chertanovo M. U195:5-112+291+2388
10:00Incheon – Anyang0:3+174+181+17913
10:00Seongnam – Busan1:0-175+267+50514
10:00Suwon City – Jeonnam1:2 pen.+118+215+23314
10:00Pocheon – Yangju0:2+194+243+12414
10:00Gimcheon Sangmu – Jeju Utd1:0+275+239-10614
10:00Gimhae – Bucheon FC 19952:1 pen.+227+233+11014
10:00Daejeon – Suwon Bluewings1:2+305+259-12314
10:00Busan Kyotong – Gwangju FC3:2 pen.+601+295-21314
10:00Gyeongnam – Mokpo City3:1 ET-278+355+71714
10:00Ansan Greeners – Asan0:1+168+202+17014
10:00Cheongju – Gangwon1:2+677+280-21313
10:30Van – Pyunik Yerevan0:3+195+183+15013
10:30Nagoya Grampus – Sanfrecce Hiroshima1:0+134+195+25014
10:30Seoul – Seoul E.0:1+119+244+19913
10:30Menemenspor – Samsunspor2:2+426+274-16713
11:00Tobol – Kaisar Kyzylorda1:0-294+336+84613
11:00Pelister – Sileks3:2+135+191+21810
11:00Vardar – Renova1:1+361+260-14310
11:00Shkendija – Akademija Pandev1:0-385+437+8237
11:00Shkupi – Belasica0:1-833+629+183410
11:00Makedonija GP – Borec2:1-179+252+5259
11:00Struga Trim & Lum – Rabotnicki1:1-104+197+3179
11:00Puszcza – Radomiak Radom0:4+202+202+14514
11:00Polkowice – Ol. Grudziadzpostp.-189+294+46111
11:00Lech Poznan 2 – Pruszkow2:5-132+267+31112
11:00S. Rzeszow – Garbarniapostp.+116+229+21312
11:00Cracovia 2 – Chelmianka Chelm1:2+125+240+1817
11:00Taichung – Taiwan Steel0:1+252+266-10810
11:00Taipower – Hang Yuen0:0-103+271+22910
11:00Kitwe United – Nkana2:1+368+177-1117
11:30Banska Bystrica – Dun. Streda3:2+401+297-17214
12:00Niki Volos – Santorini1:1-161+258+4098
12:00PAE Egaleo – Episkopi1:3-167+244+4848
12:00Kalamata – Asteras Vlachioti2:0-169+246+4709
12:00Aspropyrgos Enosis – Ialisos3:0+259+208+1008
12:00Kallithea – Rodos2:3+100+202+2908
12:00Thesprotos – Kozani3:1-196+282+5278
12:00PO Triglia – Kavala3:2+288+209-1059
12:00Panserraikos – Veria1:0+242+197+1178
12:00Atyrau – Zhetysu Taldykorgan2:2+114+212+24313
12:00R. Volgograd U19 – Khimki U193:3+125+263+1778
12:00Horriya – Hottin1:0+802+351-3239
12:00Tishreen – Al Jaish1:1+102+186+2809
12:00Wathbah – Al Taliya1:1+202+166+1549
12:00Al Wahda – Foutoua0:0+136+252+1618
12:00Jableh – Harjaleh2:3+140+167+2259
12:00Al Shorta – Al Karamah0:1+315+210-1199
12:00Al-Sahel – Al-Ittihad2:1+129+196+2109
12:00Ofspor – Diyarbekirspor1:1+490+243-1799
12:00Cankaya FK – 1928 Bucaspor1:2+423+297-1899
12:00Edirnespor – Arnavutkoy Bl.1:0+114+220+2169
12:00Halide E. – Fethiyespor3:1+227+212+1129
12:00Cengelkoy SK – Karaman Bld.0:0+114+240+1959
12:00Karsiyaka – Sile Yildizspor1:0-227+283+5589
12:00Catalca – Isparta 32 Spor1:0+102+191+2869
12:00Soma Spor – Altindag Bld.1:0-370+407+8618
12:00Arhavispor – Erbaaspor0:3-120+211+3379
12:00Muglaspor – Bayrampasa3:0+179+204+1469
12:00Aksaray Bld. – Duzcespor2:2+110+206+2459
12:00Bergama Bld. – Kestel0:1+106+221+2319
12:00Modafenspor – Bursa0:2+272+208+1008
12:00Volyn Lutsk 2 – Chernihiv0:1+106+239+1903
12:00Peremoga Dnipro – Metal Kharkiv0:4+440+320-2502
12:00Tavriya – MFC Metalurh1:1+137+222+1544
12:30Alashkert – Urartu1:0+106+206+26512
12:30SS Nola 1925 – Torres2:3+122+208+21310
12:30Muravera – Afragolese4:0-167+266+40110
12:30US Tataouine – Esperance Tunis1:3+644+248-20011
12:30Monastir – Etoile Sahel3:1+236+192+12511
12:30Sfaxien – Olympique Beja0:0-213+272+62411
13:00Minyor Pernik – Pirin Blagoevgrad1:1+288+221-1089
13:00Achyronas Liopetriou – Alki Oroklini1:1+177+198+1497
13:00Thoi Lakatamias – Omonia Psevda4:2+225+275-1068
13:00Chloraka – Ayia Napa1:1+526+268-1968
13:00Xylotympou – Kouris Erimi4:1-118+250+2666
13:00Aris – Zakakiou2:0-556+513+10827
13:00Othellos Athienou – Omonia Aradippou1:0-145+261+3306
13:00Anagennisi Derynia – ASIL Lysi1:0+154+219+1546
13:00Ypsonas – Digenis Akritas1:4+443+355-2178
13:00Fiorentina U19 – Genoa U192:0-111+258+2549
13:00Crotone U19 – Cosenza U190:2+102+241+2315
13:00Olbia – Como3:0+227+217+11413
13:00Palermo – Foggia1:0+112+204+24813
13:00Arconatese – Bra0:0+210+220+11811
13:00Casale – PDHA1:1+163+218+15211
13:00Castellanzese – Chieri5:1-161+249+42610
13:00Folgore Caratese – Imperiapostp.-128+248+30510
13:00Fossano – Caronnese2:2+347+244-13710
13:00Gozzano – Saluzzo0:0-192+271+4986
13:00Legnano – HSL Derthona2:0-112+241+2686
13:00Vado – Sestri Levante4:3+380+266-15911
13:00Breno – Seregno0:1+193+210+13110
13:00Caravaggio – Villa Alme1:2+152+208+16910
13:00Crema – Brusaporto1:4-147+281+3197
13:00Fanfulla – Scanzorosciate2:0-167+258+4296
13:00NibionnOggiono – Real Calepina0:1-127+250+2986
13:00Ponte San Pietro – USD Casatese2:1+218+204+1206
13:00Sona – Ciserano-Bergamo2:1+167+204+1495
13:00Tritium – Calvina1:1+181+221+1346
13:00Vis Nova Giussano – Franciacorta1:0+212+239+10810
13:00Trento – Luparense4:1-119+227+31111
13:00Ambrosiana – Adriese2:2+104+240+22511
13:00ArzignanoChiampo – San Giorgio-Sedico2:0+142+213+17911
13:00Belluno – Manzanese2:2+154+250+1416
13:00Chions – Campodarsego1:2+236+227+10410
13:00Cjarlins Muzane – Cartigliano3:0+150+225+15811
13:00Delta Porto Tolle – Virtus Bolzano1:0+134+229+1779
13:00Este – Caldiero Terme0:2+199+192+1419
13:00Union Clodiense – Mestre1:3+135+194+20610
13:00Feltre – Montebelluna1:3+127+210+2006
13:00Correggese – Aglianese Calcio1:2+321+256-13710
13:00Ghivizzano Borgo – Seravezza Pozzi1:2+164+189+1706
13:00Lentigione – Marignanese2:0-208+274+56610
13:00Mezzolara – Prato1:1+189+212+13510
13:00SCD Progresso – Corticella2:1-159+274+36810
13:00Real Forte Querceta – Forli1:1+118+197+23811
13:00Rimini – Pro Livorno4:1+112+240+20210
13:00Sammaurese – Fiorenzuola1:2+233+239+1006
13:00Montevarchi Calcio – Foligno3:0-192+304+4376
13:00Scandicci – Trastevere Calcio0:0+309+252-13210
13:00Cannara – Tiferno Lerchi0:0+129+181+2366
13:00Follonica Gavorrano – ACN Siena0:1+112+225+21510
13:00Grassina – Sangiovannese1:1+188+204+1406
13:00Lornano Badesse – Ostia Mare2:2-112+268+24310
13:00Montespaccato – Flaminia1:2-127+225+33710
13:00San Donato – UC Sinalunghese4:1-164+250+44210
13:00Trestina – Pianese0:1+110+235+2255
13:00Cynthialbalonga – ASD Pineto Calcio1:1+148+234+1566
13:00Recanatese – Montegiorgio2:0+147+214+16910
13:00Rieti – Fiuggi3:3+125+225+19010
13:00S. N. Notaresco – Castelnuovo Vomano3:0-227+301+57411
13:00US Tolentino – Castelfidardo1:1+116+202+2376
13:00Vastese – Matese1:2+106+224+2376
13:00Calcio Giugliano – Cassino0:3+269+225-1086
13:00Gladiator – Savoia0:0+393+229-14110
13:00Nocerina – Monterosi FC1:1+144+177+2166
13:00Insieme Formia – Vis Artena1:2+165+206+1566
13:00Nuova Florida – Lanusei Calcio0:2+197+172+15810
13:00Audace Cerignola – Puteolana3:1-294+388+6016
13:00Bitonto – Sorrento2:0-122+263+27310
13:00Fidelis Andria – Citta di Fasano1:0-152+238+4056
13:00Francavilla – Casarano0:1+420+295-1856
13:00Lavello – Brindisi1:0-164+301+3516
13:00Portici 1906 – Picerno3:4+509+308-21710
13:00Taranto – A.C.D. Nardo1:0-133+229+36211
13:00Altamura – Gravina1:0-172+225+55810
13:00Biancavilla – Castrovillari1:0-152+209+4926
13:00Cittanovese – FC Messina0:0+292+225-11510
13:00AS Acireale – Gelbison Cilento0:1+108+219+2346
13:00S. Agata – Paterno0:1+110+204+2456
13:00Marina di Ragusa – Roccella3:2-204+284+5216
13:00ACR Messina – Dattilo2:1-244+334+54610
13:00Rende – San Luca3:1-143+263+3466
13:00Troina – Santa Maria Cilento1:1+136+206+18710
13:00Biala Podlaska – Wolka Pelkinska1:0+244+247-1057
13:00TS Sporting – Sekhukhune1:1+161+184+1759
13:00Simba – Mtibwa Sugar5:0-476+412+10838
13:00Adanaspor AS – Akhisarspor3:1+131+224+19413
13:00Bright Stars – Wakiso Giants3:2-105+231+2657
13:00Police – UPDF3:0-135+252+3188
13:00Villa – Express0:0+170+218+1438
13:00Bukovyna – Nyva Vinnytsya1:0+108+274+2121
13:00Power Dynamos – Indeni1:1-127+190+4048
13:00Young Green Eagles – Zanaco2:0+297+186+1065
13:30Sellana – Fikis0:1-137+275+3501
13:30Lavagnese – Borgosesia6:2-115+254+2656
13:30Calarasi – Mioveni1:5+140+190+20413
13:30Slovan Bratislava – Petrzalka5:1-714+630+138114
14:00Vllaznia – Laci1:0+156+184+1884
14:00Teuta – Skenderbeu0:2-345+321+9194
14:00Sokol Markovo – Nesebar2:0+365+345-1721
14:00Rilski Sportist – Perun2:0-114+225+3451
14:00Neftochimic Burgas – Strumska Slava1:0+102+195+2713
14:00Dragon de Yaounde – Bamenda2:2+211+172+14911
14:00Cotonsport – Canon Yaounde2:0-137+221+3988
14:00Anorthosis – APOEL1:0+152+193+19213
14:00Plzen – Zlin2:0-357+461+89414
14:00Usti nad Labem – Vysehrad1:0-417+470+87512
14:00Latte Dolce – Carbonia3:2+125+227+1916
14:00Turan – Taraz0:1+252+233+10013
14:00Bokelj – Jedinstvo2:0-435+468+10006
14:00Berane – Mornar Bar1:1+370+204-1205
14:00Grbalj – Drezga1:2-303+382+6556
14:00Kom Podgorica – Ibar2:1+163+218+1486
14:00Arsenal Tivat – Igalo0:0+133+200+2086
14:00Wisla Pulawy – Siarka Tarnobrzegpostp.-385+430+8217
14:00Leixoes U23 – Benfica U231:2+168+260+1259
14:00U. Cluj – Pandurii1:1-526+512+115412
14:00Gloria Buzau – Unirea Slobozia0:0-149+239+40513
14:00Concordia – Aerostar3:1-526+475+128313
14:00Radnicki Obrenovac – Lokomotiva Beograd3:1-400+409+12001
14:00Brodarac – Sindjelic Beograd0:1-286+359+7501
14:00Teleoptik – Lestane3:1-200+290+5801
14:00BASK – Sremcica2:1-400+459+9001
14:00Car Konstantin – Sindelic1:0+165+275+1351
14:00Hajduk 1912 – Borac Sakule1:2+127+285+1701
14:00Backa 1901 – Dinamo Pancevo1:2+210+290+1041
14:00Stari Grad – Feniks 19951:1-357+400+10001
14:00Vojvodina Perlez – Radnicki Zrenjanin1:2+500+350-2131
14:00Sloga Pozega – Jedinstvo U.4:0-111+254+2801
14:00Buducnost Arilje – Sloboda1:1-130+285+3001
14:00Sumadija Arandjelovac – Sloga Petrovac0:2+769+365-2861
14:00Uzhhorod – Chaika3:0-217+323+5871
14:30Persepolis (Irn) – Al Wahda (Uae)1:0-192+299+52714
14:30RNK Split – Zmaj Blato3:0-286+334+6906
14:30OSK Otok – Uskok Klis3:1+136+236+1656
14:30Hrvace – GOSK Dubrovnik1:2-244+309+5876
14:30Neretvanac – Urania Baska Voda0:3-217+324+4796
14:30Lisen – Dukla Prague3:0+154+229+15912
14:30Blansko – Vlasim2:0+161+208+16612
14:30Trinec – Zizkovpostp.+195+216+14210
14:30Varnsdorf – Chrudim1:2+173+221+14812
14:30Hradec Kralove – Mas Taborsko3:0-417+420+109612
14:30Ferencvaros II – Ivancsa0:2+141+231+1638
14:30Tiszafuredi – Tiszaujvaros2:0+154+262+1379
14:30Mezokovesd-Zsory II – DVTK II1:5+267+307-1358
14:30BVSC-Zuglo – Jaszberenyi1:0+112+266+1878
14:30Komaromi VSE – Papai Perutz2:1+136+242+1587
14:30Zalaegerszegi II – Menfocsanak2:2-213+322+4547
14:30Hutnik Krakow – Blekitni Stargard4:1+112+233+22112
14:30FK Strogino Moscow U19 – Spartak Moscow U190:4+401+300-1728
15:00Petro Atletico – Academicapostp.-222+308+5277
15:00Pakhtakor (Uzb) – Tractor (Irn)3:3-128+231+39313
15:00Sotiras – Paeek1:3+363+247-1476
15:00TB Tvoroyri – 07 Vestur Sorvagur2:4-147+294+32111
15:00Abia Warriors – Enyimbapostp.+102+188+2841
15:00GKS Katowice – Elblagpostp.-217+323+6286
15:00Bytovia Bytow – KKS Kalisz2:3+209+223+12312
15:00Ostrowiec Swietokrzyski – Podhale Nowy Targ0:1+135+241+1677
15:00Orleta Radzyn – Wisloka Debica2:6+204+241+1147
15:00LKS Lagow – Sandomierz2:1-137+286+3047
15:00San Fernando – Linares0:1+152+173+21212
15:00Kriens – Servette2:3 ET+349+277-13914
15:00Gbohloe-Su – Gomido+168+206+1523
15:00Dynamic Togolais – Entente II-141+233+4173
15:30Ludogorets – CSKA Sofia1:2+133+216+19614
15:30Kisvarda – Ujpest0:1+173+227+14713
15:30ASI d’Abengourou – Academie de FAD0:1+216+188+1347
15:30Bassam – Sporting Gagnoa1:0+181+185+1588
15:30Cracovia – Rakow1:2+233+206+12714
15:30Juventud Torremolinos – Huetor Tajar2:2-149+243+37611
16:00Istra 1961 – Rijeka3:2+471+283-18213
16:00Jablonec – Sparta Prague1:0+260+266-10514
16:00Wuppertaler – B. Monchengladbach II0:1-122+276+27913
16:00Ostroda – Skra2:1+231+247+10212
16:00Lublin – Suwalki0:1+186+217+14012
16:00Univ. Craiova – Viitorul Tg. Jiu3:0-769+629+198014
16:00Cordoba B – Rota3:0-435+420+9689
16:00Sevilla FC C – Lebrijana1:0-137+233+3559
16:00Velez – Almeria B1:1-109+195+3239
16:00Estepona – Atletico de Porcunapostp.+143+222+1668
16:00Grasshoppers – St. Gallen1:2+371+301-15614
16:00Balikesirspor – Istanbulspor AS1:2+309+248-11914
16:30Liefering – Austria Vienna IIpostp.-149+272+38013
16:30Grazer – FC Juniors3:0+152+238+16414
16:30Ol. Nicosia – AEL Limassol4:2+210+254+11013
16:30VfL Osnabruck – Regensburg0:1+200+221+14614
16:30Holstein Kiel – Hannoverpostp.+118+261+24614
16:45Concarneau – Red Star1:1+241+162+15213
17:00Goa (Ind) – Al Rayyan (Qat)0:0+731+357-27014
17:00Clermont – Amiens3:0-175+267+59414
17:00Grossaspach – Alzenau2:2-294+403+66612
17:00Coban Imperial – Iztapa2:2-135+222+40712
17:00Banga 2 – FK Panevezys 22:0-119+278+2354
17:00USFAS Bamako – Onze Createurs+206+200+1277
17:00Termalica B-B. – Korona Kielcepostp.-137+247+38214
17:00Rayo Vallecano – Mirandes0:1-145+248+47214
17:00San Roque – Xerez CD0:1+135+223+1759
17:00CD Utrera – Los Barrios2:0-159+258+37610
17:00Castilleja CF – Cabecense1:1-115+194+3519
17:00CD Gerena – Arcos CF3:0-179+256+45010
17:15Delfin – Macara2:0+116+219+23113
17:30RW Essen – Lippstadtpostp.-417+457+104913
17:30Straelen – Koln II0:3+160+247+14713
17:30Fortuna Koln – Ahlen1:1-145+279+34913
17:30Fola – Dudelange5:0+114+272+1759
17:30Hesperange – UNA Strassen7:0-385+470+74910
17:30Mondorf – Jeunesse Esch2:3+145+263+1419
17:30Chojniczanka – Slask Wroclaw 26:0-139+277+32212
17:30Atletico Monzon – Sabinanigo1:0-227+240+7639
17:30Bavois – Bellinzonapostp.+144+274+1467
18:00Al Wehdat (Jor) – Al-Nassr (Sau)0:0+968+442-38514
18:00Al Sharjah (Uae) – Al Quwa Al Jawiya (Irq)1:0+152+213+18714
18:00Al-Sadd (Qat) – Foolad (Irn)1:1-222+304+64614
18:00Central SC – Afogados da Ingazeira1:1+220+197+12713
18:00Vera Cruz – Salgueiro2:0+268+222-10213
18:00HB Torshavn – IF Fuglafjordur6:1-2500+1082+250111
18:00Vikingur – Klaksvik1:2+934+367-34511
18:00Deportivo Achuapa – Xelaju1:1-132+229+36712
18:00Africa Sports – San Pedro1:1+248+196+1106
18:00Coria C.F. – Conil1:1+102+184+2929
18:00Las Palmas C – Villa Santa Brigida3:2-154+223+4389
18:00Aguilas FC – Cartagena B2:1-118+220+3098
18:00Paracuellos Antamira – Real Aranjuezpostp.-179+237+4935
18:00Etoile-Carouge – Sion II0:1-179+295+4198
18:15AD Cantolao – Cienciano0:2+267+238-10214
18:30Inter Escaldes – Sant Julia1:2-169+297+3687
18:30Claypole – General Lamadrid1:1+127+177+25412
18:30Laferrere – Victoriano A.3:1+102+217+26412
18:30Ituzaingo – Midland2:1+129+187+23312
18:30Berazategui – El Porvenir3:1-132+220+38812
18:30SK Rapid Vienna (Am) – BW Linz2:5+401+311-16914
18:30Taguatinga Esporte – Unai EC0:0-105+263+23111
18:30Gama – Luziania1:1-128+227+35111
18:30Ipora – Vila Nova FC0:0+466+240-16112
18:30San Fernando – El Alamo0:1+136+215+17510
18:35Al Jeel – Al Jabalain0:1+493+313-21712
18:45Picos – AE Altos1:1+354+229-1359
18:45Tiradentes-PI – River-PI1:0+442+262-1758
19:00Boa – Tombense1:4+266+188+11413
19:00Rio Branco PR – Londrina1:1+289+194+10412
19:00Costa Rica – Comercial MS1:1-118+245+2728
19:00Liverpool – Real Madrid0:0+100+298+24814
19:00Dortmund – Manchester City1:2+372+343-14914
19:00Sanarate – Antigua1:1+131+192+22212
19:00Al Salmiya – Kazma SC+123+224+18914
19:00Al-Fahaheel – Al Qadisiya0:3+800+351-32314
19:00Al-Hazem – Al-Shoalah1:0-175+250+48612
19:30Nacional-AM – JC1:2-357+437+7238
19:30LDU Quito – Manta1:0-667+588+144313
19:30Zamalek – Haras El Hodood3:1-400+396+108714
19:30Al Ahly – Al Nasr2:1-556+561+118214
19:30Pyramids – Misr Lel Makkasa1:1-167+246+50814
20:00Dom Bosco – Nova Mutum0:1+260+214-1101
20:00Ind. Juniors – Gualaceo2:0+112+191+26313
20:00Chacaritas – Santo Domingo1:0-103+211+28713
20:00LDU Portoviejo – Atl. Porteno1:2-137+250+33411
20:30Llaneros – Cartagena0:0-164+258+45914
20:30Sport Huancayo – Alianza Lima0:0+149+193+20413
20:50Confianca – Sergipe2:1-179+259+48611
21:00Municipal – Malacateco3:0-196+262+57312
21:00Guastatoya – Santa Lucia1:1-182+243+57012
22:00America MG – Ferroviario2:1 pen.-244+313+68214
22:00U. Catolica – Emelec2:3+122+236+20613
22:00Leones Negros – Alebrijes Oaxaca1:1+148+184+20613
22:00Toronto FC (Eco) – Club Leon (Gr3)2:1+747+355-26314
22:15Gremio (Grb) – Ind. del Valle (Ecu)1:2-161+297+41214
22:15Fenix (Uru) – Montevideo City (Uru)0:2+218+222+12414
22:30Vitoria – Doce Mel0:1-294+328+81913
22:30Valledupar – Boca Juniors2:0-105+211+30914
23:00Treze PB – Atl. Cajazeirense4:0-333+354+93411
23:00Sao Caetano – Novorizontino0:2+487+271-17514
23:00Cesar Vallejo – Carlos Mannucci2:1-112+211+34913
23:00Orlando Pride W – Gotham W0:1+117+252+1816

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *